لوگو سایت و درباره شرکت کاغذ کار کاسپین

درباره شرکت کاغذ کار کاسپین

در سال ۱۳۸۶، در روز‌های ابتدایی ماه اردیبهشت، اتفاق تازه‌ای برای یک گروه جوان رقم خورد. شرکت کاغذ کار کاسپین در دومین روز اردیبهشت سال ۸۶ تأسیس شد. شماره ثبت شرکت ۶۴۸ با کد اقتصادی ۴۱۱۳۹۱۵۸۵۸۳۴ و‌ شناسه ملی ۱۰۱۰۳۳۱۳۹۲۳ و کد پستی ۳۴۴۵۱۸۱۵۸۸ است. در ادامه توضیحات درباره شرکت کاغذ کار کاسپین، اهداف و چشم انداز خود را برای شما توضیح می‌دهیم.

اهداف کاغذ کار کاسپین

شرکت کاغذ کار کاسپین، با هدف توسعه و بومی‌سازی تولید انواع کاغذ فلوتینگ، کاغذ لاینر، کاغذ تست لاینر با تکیه بر دانش متخصصان داخلی، فناوری‌ها و تجهیزات روز دنیا توانسته تا کنون خود را در این عرصه به مشتریان داخلی و خارجی اثبات نماید. هدف ما برداشتن گامی کوچک در جهت توسعه این فناوری در میهن عزیزمان ایران است که به یاری خداوند و دستان پر مهر شما تا کنون سربلند بوده‌ایم.

در این راه همواره رضایت مشتریان، بهبود روز به روز کیفیت محصولات و افزایش بهره وری در محیطی آرام و هدفمند، هدف اصلی ما بوده است.

چشم انداز‌ها

مهم‌ترین چشم انداز درباره شرکت کاغذ کار کاسپین در این روز‌ها، گسترش فناوری تولید انواع کاغذ بازیافتی است تا بتوانیم چه در داخل و چه در خارج کشور، حرفی نو برای گفتن داشته باشیم. ما همواره می‌کوشیم دست در دست یکدیگر با تلاش بیشتر و افزایش بهره وری، به یکی از بزرگترین شرکت‌های تولیدی در منطقه تبدیل شویم.

با توجه به اینکه ایران در زمره کشور‌هایی است که ظرفیت خوبی برای بازیافت و کسب سود از این طریق دارد، کسب درآمد ارزی یکی از بزرگترین چشم انداز‌های ماست. با این کار هم می‌توان به درآمد نفتی وابسته نبود و هم برای کشور ارزآوری داشت.

در همین راستا، با تمام وجود تلاش می‌کنیم با کیفیت‌ترین محصولات را روانه بازار کنیم تا با غرور تأمین‌کننده مصرف ایرانیان نیز باشیم.

ماموریت ما

ما وارثان زمین هستیم، زمینی که قرار است به فرزندانمان هدیه کنیم. ماموریت ما در کاغذ کار کاسپین، حفظ زمین و محیط زیست است. از این رو، همواره تلاش می‌کنیم که محصولات ما آسیبی به محیط زیست وارد نکند و کیفیتشان همچنان درجه یک و عالی باشد. به همین دلیل، متریال کاغذ‌های ما، متریال طبیعی و تجزیه‌پذیر است. در کاغذ کار کاسپین، تمام محصولات نظیر کاغذ فلوتینگ، کاغذ لاینر و کاغذ تست لاینر از طریق بازیافت کاغذ باطله صورت می‌گیرد. این فرایند تولید، نه تنها باعث حفظ محیط زیست می‌شود بلکه کیفیت کار را افزایش می‌دهد.

ما آمده‌ایم تا طرحی نو در این صنعت در اندازیم به خاطر لبخند کودکان روی کره زمین در سال‌های آتی

چرا کاغذ کار کاسپین؟

درباره شرکت کاغذ کار کاسپین

بهترین شرکت تولید کاغذ فلوتینگ

درباره کاغذ کار کاسپین، دلایل انتخاب زیادی وجود دارد امّا، کیفیت بالای محصولات می‌تواند اولین دلیل و البته مهمترین دلیل انتخاب ما، توسط مشتریان باشد. کیفیتی که کاهش نمی‌یابد و روز به روز در جهت ارتقای آن تلاش می‌شود.

ما در کاغذ کار کاسپین، با هدف حفظ محیط زیست فعالیت می‌کنیم، از این رو بسیاری از افراد که حفظ زمین برایشان اهمیت دارد، ما را انتخاب می‌کنند.

درمورد ما، داشتن خدمات متمایز برای ارائه به مشتریان نیز دلیل مهم دیگری است که می‌تواند حضور ما را در بازار کاغذ متمایز کند. ارائه خدمات مشاوره پیش از خرید و همچنین خدمات ضمن و پس از فروش، از جمله مهمترین نقاط قوت شرکت ما است که با افتخار به شما عزیزان هدیه می‌شود.

کنترل کیفیت محصولات تولیدی از همان مرحله ابتدایی جمع‌آوری متریال اولیه تا مراحل فرایند ساخت کاغذ و کارتن و در نهایت بسته‌بندی و ارائه به مشتری به صورت مداوم زیر نظر کارشناسان کنترل کیفی رصد می‌شود تا هیچ خطایی در این مراحل صورت نگیرد و محصول بدون هیچ مشکلی به دست مصرف‌کننده برسد. ارائه خدمات در کوتاهترین زمان و با بالاترین کیفیت می‌تواند رضایت مشتری را به همراه داشته باشد و این چنین است که ما در این مجموعه توانسته‌ایم، مشتریان خود را به صورت ثابت حفظ کنیم و در کنار آن‌ها رشد کنیم.

کاغد کار کاسپین، با بهره‌مندی از نیروی انسانی متخصص و مجرب، و به کمک تجهیزات مدرن صنعتی و آزمایشگاهی توانسته تاکنون رضایت مشتریان را کسب کند و این بزرگترین افتخار مجموعه ماست.

ما می‌دانیم که در بازار رقابتی کاغذ در ایران، کسی برنده است که کیفیت عالی محصولش را به کمک مرغوبترین مواد اولیه تضمین نماید. علاوه بر این، داشتن قیمتی مناسب برای محصولات نیز می‌تواند اهمیت زیادی کنار بهترین کیفیت داشته باشد. و اکنون به پاس همراهی شما عزیزان، در تلاشیم با افزایش راندمان کارکنان بتوانیم محصولاتمان را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت به بازار عرضه کنیم.

صحبت پایانی

مسیر پیش رو پر پیچ و خم است، با وجود نوسانات نرخ ارز و افزایش قیمت کاغذ، فعالیت تمامی مشاغل در این صنف تحت الشعاع قرار می‌گیرد. بر خود واجب می‌دانیم اعلام کنیم که آخرین سرمایه ثبتی شرکت، عددی بالغ بر ۴۰۰۰ میلیون ریال بوده است. در این شرایط، ما تلاش می‌کنیم همچنان پر قدرت ادامه دهیم و برای طی این مسیر به حمایت و ارتباط با شما عزیزان نیاز داریم. همه با هم دست به دست هم می‌دهیم تا آینده‌ای روشن را برای ایران عزیز رقم بزنیم.

 

کاغذ کار کاسپین در شبکه‌های اجتماعی

درباره شرکت کاغذ کار کاسپین در شبکه‌های اجتماعی چه می‌گویند؟

ما در آپارات

آپارات بستر به اشتراک گذاری ویدئوها یکی از شبکه‌هایی است که می‌توانید بیشتر درباره شرکت کاغذ کار کاسپین ببینید و بشنوید.

ما در لینکدین

لینکدین به عنوان بستر به اشتراک گذاری اطلاعات شرکت‌ها،خدمات و اطلاعات کاغذ کار کاسپین منتشر می‌شود.

اطلاعیه: بعد از چندین سال وب سایت به دامنه جدید منتقل گردید.
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟